Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas
  (8-5) 246 80 40 ·   verdenesklubas@yahoo.com

Parodoje „Atrask kitų tautų kostiumą“ – originalumu žavintys darbai

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Verdenė“ kartu su partneriais organizavo parodą–konkursą „Atrask kitų tautų kostiumą“, kurioje vaikai ir jaunuoliai galėjo atskleisti savo kūrybinį potencialą.

 

Skirtingų tautų papročius, pasaulėjautą ir grožio supratimą iškalbingiausiai liudija jų drabužiai. Kiekvienos šalies tautiniuose drabužiuose įaustas tautinis paveldas, papročiai, gyvensenos ypatumai, šalies grožis. Susipažindami su kitų tautų tradicijomis, jų vertybėmis, kostiumu, vaikai plėtė kultūrinį akiratį ir savo gebėjimus.

 

Savo vizijas konkurso dalyviai galėjo atskleisti įvairiomis technikomis – jiems buvo suteikta visiška kūrybinė laisvė, realizuojant originaliausius tautų kostiumus.

 

„Verdenė“ džiaugiasi, kad konkursas sulaukė didelio susidomėjimo tarp bendrojo lavinimo mokyklų mokinių, neformaliojo švietimo įstaigų, profesinio rengimo centrų ir vaikų bei jaunimo klubų auklėtinių.

 

Konkurso geriausiuosius, kuriuos išrinks kompetentinga komisija, paskelbsime jau greitai, o kol kas darbais galite pasigrožėti „Verdenės“ klube (iki balandžio 30 d.), gegužės 2-30 d. – VGTU bibliotekoje (Saulėtekio al. 14), birželio 4–22 d. – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Centriniuose arba III rūmuose).