Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas
  (8-5) 246 80 40 ·   verdenesklubas@yahoo.com

Skubu: kreipimasis į tėvelius!

Gerb. tėveliai,

 

 

Jau senokai kalbama apie mūsų klubo patalpų pardavimą. Dar prieš Naujus metus Savivaldybėje buvo suburta darbo grupė dėl klubo patalpų. Darbo grupei vadovavo administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut, buvo diskutuojama, kaip geriau išspręsti šį klausimą.

 

 

Darbo grupėje buvo nutarta, kad pirmiausiai reikia klubui nupirkti patalpas, o paskui  spręsti klausimą apie dabar esamų patalpų pardavimą. Jei naujai nupirktoms patalpoms reikėtų rekonstrukcijos, tada parduoti esamas klubo patalpas su sąlyga, kad parduotose patalpose klubas dar trejus metus galės vykdyti savo veiklą, kol bus įrengtos naujai nupirktos patalpos, atitinkančios klubo veiklos poreikius.

 

 

Bet Savivaldybė savo pažadą sulaužė: nors kovo 19 d. parašė, kad perka klubui patalpas, o jau kovo 20 dienos tarybos posėdžiui pateikė svarstyti klausimą dėl klubo patalpų pardavimo.

 

 

Ačiū aktyviems mūsų klubo bendruomenės tėveliams, kurių pagalba pavyko kovo 20 d.  klausimą apie klubo patalpų pardavimą pašalinti iš dienotvarkės. Bet manome, kad šis  klausimas ir toliau bus aktualus. Savivaldybė susirūpinusi šį klausimą spręsti kuo greičiau ir š. m. balandžio 9 d. 17.30 val. atvyksta į klubą susitikti ir padiskutuoti su klubo bendruomenės tėveliais, todėl labai prašome, kas gali, atvykti į susitikimą su Savivaldybės atstovais ir apginti klubo išlikimo galimybes.

 

 

Prisegame Savivaldybės dokumentus ir paruošta raštą nuo tėvelių ir tarybos narių.