Kiekvienas iš mūsų tuos pačius daiktus (gėles, medį, akmenėlius, kitas gamtines medžiagas) gali atskleisti iš savitos, kitam net nesuprantamos pusės, kitokia, visai nematyta, nepažinta menine išraiška. Tam būtinai reikia specialių žinių, kurios žadina pasitikėjimą savimi, norą ir galimybę kurti…

 

Technologijos – puikus užsiėmimas norintiems kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti ir išbandyti įvairiausių technikų, o svarbiausia sukurti originalius kūrinius. Gėlių komponavimas, lipdymas iš molio – tai pažintis su formomis, molio raiškos galimybėmis, darbo technologijomis gali tapti laisvalaikio užsiėmimu, noru kurti grožį, kuris suteikia malonumą, pasitenkinimą ir pasididžiavimą savo kūrybiškumu, o sukurtos kompozicijos pradžiugina ne tik kūrėją, bet ir jo artimuosius, pagyvina namų interjerą. Lipdymas lavina vaikų smulkiąją motoriką, o kartu ir kalbą. Užsiėmimų metu išmoksite floristikos paslapčių, įvairių darbo su medžiagomis technikų, prikelti naujam gyvenimui pasenusius ar jau pabodusius daiktus, bandysite improvizuoti, ieškoti sprendimo, kaip įgytas žinias smagiai ir tikslingai panaudoti savo kūryboje. Vaikai čia turi galimybę ne tik lavinti savo meninius įgūdžius, kūrybingumą, estetinius jausmus, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį. Tai puiki asmenybės ugdymo galimybė. Mes dirbame skirtingomis technikomis, yra priemonių įvairovė, dažnai rengiamos įvairios parodos, konkursai, vyksta vasaros stovyklos, kiti projektai. Kiekvienas žmogus – tai asmenybė su savo pasaulio samprata, filosofija ir savitomis išraiškos formomis.

 

Į keramikos ir floristikos užsiėmimus kviečiame visus, ką tik pirmus kūrybinius žingsnius žengiančius darželinukus, taip pat kuo daugiau išmokti norintį jaunimą. Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę, trunka 2 valandas. Taigi kviečiame prisijungti visus! Čia rasite draugų, pasisemsite naujų idėjų, praskaidrinsite tamsius rudens bei žiemos vakarus bendraminčių būryje. Pagal savo norus ir galimybes dalyvausite meniniuose konkursuose, parodose. Stengsiuosi kiekvienam patarti, parodyti ir padėti atrasti savo mėgstamą užsiėmimą, todėl kiekvienas, manau, susikursite vienintelius ir nepakartojamus daikčiukus, kurie, be abejonės, stebins ir džiugins ne tik aplinkinius ir draugus, bet ir Jus pačius.

 

Būrelio vadovė Alina Lukšėnienė