Darbai konkursui „IŠGIRSTI PAČIĄ SLAPČIAUSIĄ GAMTOS KALBĄ“

Keramikos ir floristikos studijos ir dailės studijos „Teptukas“  vaikai dalyvauja tarptautiniame vaikų piešinių konkurse „IŠGIRSTI PAČIĄ SLAPČIAUSIĄ GAMTOS KALBĄ“ kuris vykas balandžio 30 dieną Panevėžyje. Konkurso organizatorius – Panevėžio gamtos mokykla. Konkurso tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną. Uždaviniai-lavinti bendruosius vaikų ir jaunimo meninius įgūdžius, atskleisti vaikų saviraiškos ypatumus, paremtus gamtos stebėjimais ir jutimais, formuoti įgūdžius ir gebėjimą naudotis įvairių dailės sričių meninės raiškos priemonėmis. Atrinkti geriausi darbai bus eksponuojami Panevėžio gamtos mokyklos ,,Žaliojoje galerijoje“, o jų fotografijos viešinamos mokyklos internetinėje svetainėje www.gamtosmokykla.ltRenginiai.

Konkursui išsiųsti mūsų klubo vaikų darbai:


Ervinas Paulauskas 14
  Gintarė Karpavičiūtė 11 m
Ervinas Paulauskas „Audra“                                    Gintarė Karpavičiūtė „Ugnikalnis“

 

Luka Kivaraitė_10m_ Jekaterina Spyrina 5 m

Luka Kivaraitė „Taip gimsta medus“                     Jakaterina Spyrina „Mano pasaulis“