Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas
  (8-5) 246 80 40 ·   verdenesklubas@yahoo.com

Darbai ir įvertinimai konkurse „Leliumoj“

Vilniaus etninės kultūros centras kaip ir kasmet organizavo advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkursą „Leliumoj“, kuriuo raginama jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra bei liaudies kūryba, skatina kūrybinę moksleivių saviraišką, kuriant rankdarbius, pasakojant bei muzikuojant. Konkursas „Leliumoj“ vyko gruodžio 4 d. 13.00–17.00 val. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13, Vilnius). Šiemet, atsižvelgiant į dėl pandemijos susiklosčiusią situaciją, renginys  įgyvendinamas kitokiomis nei įprasta sąlygomis – dalyviai pasirodė ne gyvo koncerto metu, bet pateikė savo pasirodymo vaizdo įrašus arba kalėdinio žaisliuko fotografijas. Mūsų klubo keramikos floristikos studijos vaikučiai šiais metais laimėjo tradiciškiausių Kalėdų eglutės žaisliukų laureatų diplomą.

Keramikos ir floristikos darbai ir diplomai.

 

SAM_1755

Keramikos-floristikos-1    ALINAI LUKŠĖNIENEI-1

Gintarei Karpavičiūtei-1 Giedrei Karpavičiūtei-1 Ervinui Paulauskui-1

Dailės studijos „Teptukas“ darbai ir diplomai.

 

VAIDAI GAILIŪNIENEI-1 Mėtai Subačiūtei-1

Lukai Kivaraitei-1 Evai Gapanovaitei-1 Auksei Sejonaitei-1