Respublikis kompiuterinių atvirukų konkursas „Velykų belaukiant“

 

Kartu su pavasariu kasmet sulaukiame ir Šv. Velykų – didžiausios pavasario šventės. Ši šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią. Šiai šventei ruošiamės ir mes. Visi darbeliai, kuriuos gaminame laukdami švenčių atspindi Šv. Velykų laukimą. Štai kaip gražiai sukomponavo atvirukus ir sudalyvavo 5-7 klasių Respublikiniame kompiuterinių atvirukų konkurse „Velykų belaukiant“ mūsų klubo keramikos floristikos vaikai: Ervinas Paulauskas 7 klasė ir Gintarė Karpavičiūtė 5 klasė. Konkursą balandžio 1-5 dienomis organizuoja Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Lietuvos informatikos mokytojų asociacija, Kauno miesto informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis ir Kauno Jono Pauliaus II gimnazija.

Gražių švenčių!

Gintarė Karpavičiūtė Ervinas Paulauskas

Gintarė Karpavičiūtė                                                Ervinas Paulauskas