Studijų darbo grafikas 2021–2022 m.
Patvirtinta vaikų ir jaunimo klubo direktoriaus įsakymu 2020-09-02 Nr. V-40

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
13:30
POP dainavimo studija „Decima“

13:30 - 14:15
Zita Miknevičiūtė
13:45
14:00
14:15
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gatvės šokiai

Bamboozle
14:15 - 15:00
Aurelija Martusevičiūtė

Gatvės šokiai

Bamboozle
15:10 - 15:55
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis

POP dainavimo studija „Decima“

14:30 - 15:15
Zita Miknevičiūtė

Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis
14:30
14:45
15:00
Anglų kalbos pamokos

(6-8 m.)
15:00 - 15:45
Ingrida Staugaitė

Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis

Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė
Rankdarbiai

15:00 - 15:45
Jūratė Sinkevičienė

Rankdarbiai

15:55 - 16:40
Jūratė Sinkevičienė

Rankdarbiai

16:50 - 17:35
Jūratė Sinkevičienė

Vaikų fitness

15:00 - 15:45
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis

Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė

Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė

Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
15:30 - 16:15
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
16:25 - 17:10
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė

Gatvės šokiai – naujokai

7-10m.
15:55 - 16:40
Aurelija Martusevičiūtė

Gatvės šokiai – naujokai

11-16m.
16:50 - 17:35
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis

POP šokis

Kids (7-8)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė

POP šokis

Mini kids (5-6)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė

Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė

Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

17:45 - 18:30
Jūratė Sinkevičienė

Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

18:40 - 19:25
Jūratė Sinkevičienė
Anglų kalbos pamokos

(6-8 m.)
15:00 - 15:45
Ingrida Staugaitė

Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis

Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė
Rankdarbiai

15:00 - 15:45
Jūratė Sinkevičienė

Rankdarbiai

15:55 - 16:40
Jūratė Sinkevičienė

Rankdarbiai

16:50 - 17:35
Jūratė Sinkevičienė

Vaikų fitness

15:00 - 15:45
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis

Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė

Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė

Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
15:30 - 16:15
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
16:25 - 17:10
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė

Gatvės šokiai – naujokai

7-10m.
15:55 - 16:40
Aurelija Martusevičiūtė

Gatvės šokiai – naujokai

11-16m.
16:50 - 17:35
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis

POP šokis

Kids (7-8)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė

POP šokis

Mini kids (5-6)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė

Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė

Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

17:45 - 18:30
Jūratė Sinkevičienė

Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

18:40 - 19:25
Jūratė Sinkevičienė
15:15
15:30
15:45
16:00
Anglų kalbos pamokos

(9-13 m.)
16:00 - 16:45
Ingrida Staugaitė

Dailės studija „Teptukas“

16:00 - 16:45
Vaida Gailiūnienė

Dailės studija „Teptukas“

16:55 - 17:40
Vaida Gailiūnienė

Dailės studija „Teptukas“

17:50 - 18:35
Vaida Gailiūnienė

Dailės studija „Teptukas“

18:45 - 19:30
Vaida Gailiūnienė

Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis

Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė

POP dainavimo studija „Decima“

(9-13 m.)
16:15 - 17:00
Zita Miknevičiūtė

POP dainavimo studija „Decima“

(4-8 m.)
17:15 - 18:00
Zita Miknevičiūtė

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis

Lietuvių kalbos studija

17:00 - 17:45
Helena Žukovska

Lietuvių kalbos studija

18:00 - 18:45
Helena Žukovska

POP šokis

Children (9-10)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė

POP šokis

Juniors (11-13)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė

Keramika – floristika

(4–6 m.)
17:30 - 18:15
Alina Lukšėnienė

Keramika – floristika

(4–6 m.)
18:25 - 19:10
Alina Lukšėnienė

Keramika – floristika

(4–6 m.)
19:20 - 20:05
Alina Lukšėnienė

Gatvės šokiai

AMain ir Bamboozle
18:00 - 18:45
Aurelija Martusevičiūtė
Anglų kalbos pamokos

(9-13 m.)
16:00 - 16:45
Ingrida Staugaitė

Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis

Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė

Dailės studija „Teptukas“

16:15 - 17:00
Vaida Gailiūnienė

POP dainavimo studija „Decima“

(9-13 m.)
16:15 - 17:00
Zita Miknevičiūtė
Gatvės šokiai 

AMain
16:05 - 16:50
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis
16:15
16:30
16:45
17:00
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis

Lietuvių kalbos studija

17:00 - 17:45
Helena Žukovska

Lietuvių kalbos studija

18:00 - 18:45
Helena Žukovska

POP šokis

Children (9-10)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė

POP šokis

Juniors (11-13)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė

Dailės studija „Teptukas“

17:10 - 17:55
Vaida Gailiūnienė

Dailės studija „Teptukas“

18:05 - 18:50
Vaida Gailiūnienė

Dailės studija „Teptukas“

19:00 - 19:45
Vaida Gailiūnienė

POP dainavimo studija „Decima“

(4-8 m.)
17:15 - 18:00
Zita Miknevičiūtė

Keramika – floristika

(nuo 7 m.)
17:30 - 18:15
Alina Lukšėnienė

Keramika – floristika

(nuo 7 m.)
18:25 - 19:10
Alina Lukšėnienė

Keramika – floristika

(nuo 7 m.)
19:20 - 20:05
Alina Lukšėnienė

Gatvės šokiai

AMain ir Bamboozle
18:00 - 18:45
Aurelija Martusevičiūtė
Gatvės šokiai 

AMain
17:00 - 17:45
Aurelija Martusevičiūtė

Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00

Pirmadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Anglų kalbos pamokos
    15:00 - 15:45
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Anglų kalbos pamokos
    16:00 - 16:45
  • Dailės studija „Teptukas“
    16:00 - 16:45
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55
  • POP dainavimo studija „Decima“
    16:15 - 17:00
  • Dailės studija „Teptukas“
    16:55 - 17:40
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • Lietuvių kalbos studija
    17:00 - 17:45
  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • POP dainavimo studija „Decima“
    17:15 - 18:00
  • Keramika – floristika
    17:30 - 18:15
  • Dailės studija „Teptukas“
    17:50 - 18:35
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40
  • Gatvės šokiai
    18:00 - 18:45
  • Lietuvių kalbos studija
    18:00 - 18:45
  • POP šokis
    18:00 - 18:45
  • Keramika – floristika
    18:25 - 19:10
  • Dailės studija „Teptukas“
    18:45 - 19:30
  • Keramika – floristika
    19:20 - 20:05

Antradienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Rankdarbiai
    15:00 - 15:45
  • Vaikų fitness
    15:00 - 15:45
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    15:30 - 16:15
  • Gatvės šokiai – naujokai
    15:55 - 16:40
  • Rankdarbiai
    15:55 - 16:40
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    16:25 - 17:10
  • Gatvės šokiai – naujokai
    16:50 - 17:35
  • Rankdarbiai
    16:50 - 17:35
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    17:20 - 18:05
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    17:20 - 18:05
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    17:45 - 18:30
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40
  • POP šokis
    18:00 - 18:45
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    18:15 - 19:00
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    18:15 - 19:00
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    18:40 - 19:25

Trečiadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Anglų kalbos pamokos
    15:00 - 15:45
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Anglų kalbos pamokos
    16:00 - 16:45
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55
  • Dailės studija „Teptukas“
    16:15 - 17:00
  • POP dainavimo studija „Decima“
    16:15 - 17:00
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • Lietuvių kalbos studija
    17:00 - 17:45
  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • Dailės studija „Teptukas“
    17:10 - 17:55
  • POP dainavimo studija „Decima“
    17:15 - 18:00
  • Keramika – floristika
    17:30 - 18:15
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40
  • Gatvės šokiai
    18:00 - 18:45
  • Lietuvių kalbos studija
    18:00 - 18:45
  • POP šokis
    18:00 - 18:45
  • Dailės studija „Teptukas“
    18:05 - 18:50
  • Keramika – floristika
    18:25 - 19:10
  • Dailės studija „Teptukas“
    19:00 - 19:45
  • Keramika – floristika
    19:20 - 20:05

Ketvirtadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Rankdarbiai
    15:00 - 15:45
  • Vaikų fitness
    15:00 - 15:45
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    15:30 - 16:15
  • Gatvės šokiai – naujokai
    15:55 - 16:40
  • Rankdarbiai
    15:55 - 16:40
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    16:25 - 17:10
  • Gatvės šokiai – naujokai
    16:50 - 17:35
  • Rankdarbiai
    16:50 - 17:35
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    17:20 - 18:05
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    17:20 - 18:05
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    17:45 - 18:30
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40
  • POP šokis
    18:00 - 18:45
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    18:15 - 19:00
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    18:15 - 19:00
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    18:40 - 19:25

Penktadienis

  • POP dainavimo studija „Decima“
    13:30 - 14:15
  • Gatvės šokiai
    14:15 - 15:00
  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • POP dainavimo studija „Decima“
    14:30 - 15:15
  • Gatvės šokiai
    15:10 - 15:55
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Gatvės šokiai 
    16:05 - 16:50
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Gatvės šokiai 
    17:00 - 17:45
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16:00
Dailės studija „Teptukas“

16:00 - 16:45
Vaida Gailiūnienė
16:15
Dailės studija „Teptukas“

16:15 - 17:00
Vaida Gailiūnienė
16:30
16:45
Dailės studija „Teptukas“

16:55 - 17:40
Vaida Gailiūnienė
17:00
Dailės studija „Teptukas“

17:10 - 17:55
Vaida Gailiūnienė
17:15
17:30
17:45
Dailės studija „Teptukas“

17:50 - 18:35
Vaida Gailiūnienė
18:00
Dailės studija „Teptukas“

18:05 - 18:50
Vaida Gailiūnienė
18:15
18:30
18:45
Dailės studija „Teptukas“

18:45 - 19:30
Vaida Gailiūnienė
19:00
Dailės studija „Teptukas“

19:00 - 19:45
Vaida Gailiūnienė
19:15
19:30

Pirmadienis

  • Dailės studija „Teptukas“
    16:00 - 16:45
  • Dailės studija „Teptukas“
    16:55 - 17:40
  • Dailės studija „Teptukas“
    17:50 - 18:35
  • Dailės studija „Teptukas“
    18:45 - 19:30

Trečiadienis

  • Dailės studija „Teptukas“
    16:15 - 17:00
  • Dailės studija „Teptukas“
    17:10 - 17:55
  • Dailės studija „Teptukas“
    18:05 - 18:50
  • Dailės studija „Teptukas“
    19:00 - 19:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:30
Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
15:30 - 16:15
Aida Kačinskaitė
Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
15:30 - 16:15
Aida Kačinskaitė
15:45
16:00
16:15
Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
16:25 - 17:10
Aida Kačinskaitė
Dailės studija "Spalvų gama"

(moksleiviams)
16:25 - 17:10
Aida Kačinskaitė
16:30
16:45
17:00
17:15
Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė
Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
17:20 - 18:05
Aida Kačinskaitė
17:30
17:45
18:00
18:15
Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė
Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.

(3 - 6m.)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė

Dailės studija "Spalvų gama"

(3-6 m. vaikams)
18:15 - 19:00
Aida Kačinskaitė
18:30
18:45

Antradienis

  • Dailės studija "Spalvų gama"
    15:30 - 16:15
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    16:25 - 17:10
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    17:20 - 18:05
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    17:20 - 18:05
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    18:15 - 19:00
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    18:15 - 19:00

Ketvirtadienis

  • Dailės studija "Spalvų gama"
    15:30 - 16:15
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    16:25 - 17:10
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    17:20 - 18:05
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    17:20 - 18:05
  • Dailės studija "Spalvų gama" 3 - 6m.
    18:15 - 19:00
  • Dailės studija "Spalvų gama"
    18:15 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00
Anglų kalbos pamokos

(6-8 m.)
15:00 - 15:45
Ingrida Staugaitė
Anglų kalbos pamokos

(6-8 m.)
15:00 - 15:45
Ingrida Staugaitė
15:15
15:30
15:45
16:00
Anglų kalbos pamokos

(9-13 m.)
16:00 - 16:45
Ingrida Staugaitė
Anglų kalbos pamokos

(9-13 m.)
16:00 - 16:45
Ingrida Staugaitė
16:15
16:30

Pirmadienis

  • Anglų kalbos pamokos
    15:00 - 15:45
  • Anglų kalbos pamokos
    16:00 - 16:45

Trečiadienis

  • Anglų kalbos pamokos
    15:00 - 15:45
  • Anglų kalbos pamokos
    16:00 - 16:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14:15
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Pirmas lygis

14:15 - 15:00
Šarūnas Šimelionis
14:30
14:45
15:00
Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Antras lygis

15:10 - 15:55
Šarūnas Šimelionis
15:15
15:30
15:45
16:00
Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Trečias lygis

16:05 - 16:50
Šarūnas Šimelionis
16:15
16:30
16:45
17:00
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:00 - 17:45
Šarūnas Šimelionis
17:15
17:30
17:45
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis
Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis

17:55 - 18:40
Šarūnas Šimelionis
18:00
18:15
18:30

Pirmadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40

Antradienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40

Trečiadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40

Ketvirtadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:55 - 18:40

Penktadienis

  • Gitaros pamokos – Pirmas lygis
    14:15 - 15:00
  • Gitaros pamokos – Antras lygis
    15:10 - 15:55
  • Gitaros pamokos – Trečias lygis
    16:05 - 16:50
  • Gitaros pamokos – Ketvirtas lygis
    17:00 - 17:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
13:30
POP dainavimo studija „Decima“

13:30 - 14:15
Zita Miknevičiūtė
13:45
14:00
14:15
14:30
POP dainavimo studija „Decima“

14:30 - 15:15
Zita Miknevičiūtė
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
POP dainavimo studija „Decima“

(9-13 m.)
16:15 - 17:00
Zita Miknevičiūtė
POP dainavimo studija „Decima“

(9-13 m.)
16:15 - 17:00
Zita Miknevičiūtė
16:30
16:45
17:00
17:15
POP dainavimo studija „Decima“

(4-8 m.)
17:15 - 18:00
Zita Miknevičiūtė
POP dainavimo studija „Decima“

(4-8 m.)
17:15 - 18:00
Zita Miknevičiūtė
17:30
17:45

Pirmadienis

  • POP dainavimo studija „Decima“
    16:15 - 17:00
  • POP dainavimo studija „Decima“
    17:15 - 18:00

Trečiadienis

  • POP dainavimo studija „Decima“
    16:15 - 17:00
  • POP dainavimo studija „Decima“
    17:15 - 18:00

Penktadienis

  • POP dainavimo studija „Decima“
    13:30 - 14:15
  • POP dainavimo studija „Decima“
    14:30 - 15:15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00
Rankdarbiai

15:00 - 15:45
Jūratė Sinkevičienė
Rankdarbiai

15:00 - 15:45
Jūratė Sinkevičienė
15:15
15:30
15:45
Rankdarbiai

15:55 - 16:40
Jūratė Sinkevičienė
Rankdarbiai

15:55 - 16:40
Jūratė Sinkevičienė
16:00
16:15
16:30
16:45
Rankdarbiai

16:50 - 17:35
Jūratė Sinkevičienė
Rankdarbiai

16:50 - 17:35
Jūratė Sinkevičienė
17:00
17:15
17:30
17:45
Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

17:45 - 18:30
Jūratė Sinkevičienė
Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

17:45 - 18:30
Jūratė Sinkevičienė
18:00
18:15
18:30
Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

18:40 - 19:25
Jūratė Sinkevičienė
Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)

18:40 - 19:25
Jūratė Sinkevičienė
18:45
19:00
19:15

Antradienis

  • Rankdarbiai
    15:00 - 15:45
  • Rankdarbiai
    15:55 - 16:40
  • Rankdarbiai
    16:50 - 17:35
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    17:45 - 18:30
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    18:40 - 19:25

Ketvirtadienis

  • Rankdarbiai
    15:00 - 15:45
  • Rankdarbiai
    15:55 - 16:40
  • Rankdarbiai
    16:50 - 17:35
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    17:45 - 18:30
  • Darbeliai mažiesiems (4–8 m.)
    18:40 - 19:25
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:30
Keramika – floristika

(4–6 m.)
17:30 - 18:15
Alina Lukšėnienė
Keramika – floristika

(nuo 7 m.)
17:30 - 18:15
Alina Lukšėnienė
17:45
18:00
18:15
Keramika – floristika

(4–6 m.)
18:25 - 19:10
Alina Lukšėnienė
Keramika – floristika

(nuo 7 m.)
18:25 - 19:10
Alina Lukšėnienė
18:30
18:45
19:00
19:15
Keramika – floristika

(4–6 m.)
19:20 - 20:05
Alina Lukšėnienė
Keramika – floristika

(nuo 7 m.)
19:20 - 20:05
Alina Lukšėnienė
19:30
19:45
20:00

Pirmadienis

  • Keramika – floristika
    17:30 - 18:15
  • Keramika – floristika
    18:25 - 19:10
  • Keramika – floristika
    19:20 - 20:05

Trečiadienis

  • Keramika – floristika
    17:30 - 18:15
  • Keramika – floristika
    18:25 - 19:10
  • Keramika – floristika
    19:20 - 20:05
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00
POP šokis

Children (9-10)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė
POP šokis

Kids (7-8)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė
POP šokis

Children (9-10)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė
POP šokis

Kids (7-8)
17:05 - 17:50
Viktorija Petrokaitė
17:15
17:30
17:45
18:00
POP šokis

Juniors (11-13)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė
POP šokis

Mini kids (5-6)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė
POP šokis

Juniors (11-13)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė
POP šokis

Mini kids (5-6)
18:00 - 18:45
Viktorija Petrokaitė
18:15
18:30

Pirmadienis

  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • POP šokis
    18:00 - 18:45

Antradienis

  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • POP šokis
    18:00 - 18:45

Trečiadienis

  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • POP šokis
    18:00 - 18:45

Ketvirtadienis

  • POP šokis
    17:05 - 17:50
  • POP šokis
    18:00 - 18:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14:15
Gatvės šokiai

Bamboozle
14:15 - 15:00
Aurelija Martusevičiūtė
14:30
14:45
15:00
Gatvės šokiai

Bamboozle
15:10 - 15:55
Aurelija Martusevičiūtė
15:15
15:30
15:45
Gatvės šokiai – naujokai

7-10m.
15:55 - 16:40
Aurelija Martusevičiūtė
Gatvės šokiai – naujokai

7-10m.
15:55 - 16:40
Aurelija Martusevičiūtė
16:00
Gatvės šokiai 

AMain
16:05 - 16:50
Aurelija Martusevičiūtė
16:15
16:30
16:45
Gatvės šokiai – naujokai

11-16m.
16:50 - 17:35
Aurelija Martusevičiūtė
Gatvės šokiai – naujokai

11-16m.
16:50 - 17:35
Aurelija Martusevičiūtė
17:00
Gatvės šokiai 

AMain
17:00 - 17:45
Aurelija Martusevičiūtė
17:15
17:30
17:45
18:00
Gatvės šokiai

AMain ir Bamboozle
18:00 - 18:45
Aurelija Martusevičiūtė
Gatvės šokiai

AMain ir Bamboozle
18:00 - 18:45
Aurelija Martusevičiūtė
18:15
18:30

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai
    18:00 - 18:45

Antradienis

  • Gatvės šokiai – naujokai
    15:55 - 16:40
  • Gatvės šokiai – naujokai
    16:50 - 17:35

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai
    18:00 - 18:45

Ketvirtadienis

  • Gatvės šokiai – naujokai
    15:55 - 16:40
  • Gatvės šokiai – naujokai
    16:50 - 17:35

Penktadienis

  • Gatvės šokiai
    14:15 - 15:00
  • Gatvės šokiai
    15:10 - 15:55
  • Gatvės šokiai 
    16:05 - 16:50
  • Gatvės šokiai 
    17:00 - 17:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:00
Vaikų fitness

15:00 - 15:45
Aurelija Martusevičiūtė
Vaikų fitness

15:00 - 15:45
Aurelija Martusevičiūtė
15:15
15:30

Antradienis

  • Vaikų fitness
    15:00 - 15:45

Ketvirtadienis

  • Vaikų fitness
    15:00 - 15:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15:15
Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė
Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė
Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė
Stalo tenisas

15:15 - 16:00
Rasa Petkevičienė
15:30
15:45
16:00
Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė
Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė
Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė
Stalo tenisas

16:10 - 16:55
Rasa Petkevičienė
16:15
16:30
16:45

Pirmadienis

  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55

Antradienis

  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55

Trečiadienis

  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55

Ketvirtadienis

  • Stalo tenisas
    15:15 - 16:00
  • Stalo tenisas
    16:10 - 16:55
No events available in sachmatai category!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00
Lietuvių kalbos studija

17:00 - 17:45
Helena Žukovska
Lietuvių kalbos studija

17:00 - 17:45
Helena Žukovska
17:15
17:30
17:45
18:00
Lietuvių kalbos studija

18:00 - 18:45
Helena Žukovska
Lietuvių kalbos studija

18:00 - 18:45
Helena Žukovska
18:15
18:30

Pirmadienis

  • Lietuvių kalbos studija
    17:00 - 17:45
  • Lietuvių kalbos studija
    18:00 - 18:45

Trečiadienis

  • Lietuvių kalbos studija
    17:00 - 17:45
  • Lietuvių kalbos studija
    18:00 - 18:45