Aurelija Martusevičiūtė

Nemažą patirtį turinti neformaliojo švietimo mokytoja Aurelija Martusevičiūtė yra diplomuota šokių pedagogė, jau beveik dešimtmetį moko vaikus ir jaunimą hip hop šokio. Per darbo patirtį yra paruošusi ne vieną stiprią gatvės šokių komandą, tokią kaip „U.Ni“, „Fake Out“, „AMity is“, „AMain“, „Bamboozle“, kurios pasiekė nemažai gerų įvertinimų ir aukščiausią rezultatą – meilę šokiui.

Aurelija domisi šokių naujovėmis, gilina šokio žinias dalyvaudama seminaruose tiek užsienyje (Prancūzija „Juste Debout school“, JAV „Millennium dance complex“), tiek Lietuvoje, įkvėpimo semiasi iš geriausių pasaulio šokėjų. Pagrindinis jos siekis – nuolatinis ieškojimas „kažko“ naujo – originalaus šokio, originalaus požiūrio. Save apibūdina kaip atkaklų, nesustojantį ir pareigingą žmogų, taip pat reiklią, bet teisingą mokytoją. Gyvenime vadovaujasi šūkiu: „Daryk gerai arba nedaryk iš viso!“

Aurelijos šokių pamokose jaunimas, kūrybinių užduočių pagalba, išmoksta geriau pažinti save ir savo kūno sugebėjimus. Šokantieji supažindinami su vaizdine bei teorine gatvės šokių medžiaga. Įgauna gatvės šokių pagrindų žinias, kurios padeda formuoti savo judėjimą, taip pat yra skatinami eksperimentuoti, atrasti, nebijoti būti savimi ir pasineriant į muziką išreikšti ją šokiu. Aurelijos pamokose yra organizuojamos „house“ ir popping“ šokių seminarai.